balíček "100 Kč "

" 100,- Kč " / 140 Kč ( nefotí se individuálně, pouze skupinové foto třídy )


Žák si objednává min. 2 ks fotografií . Škola vybírá od každého žáka pouze 100 Kč/ 140 Kč. Částka je konečná a není účtována práce, čas ani doprava na místo ! Tuto variantu si volí spíše větší subjekty v situacích, kdy je focení limitováno časem.


Obsah balíčku :

 • 2 ks společné fotografie stejného záběru třídy rozměr 13x18cm ( nebo větší  - 15x20cm - celková cena balíčku je pak 140 Kč )
 • formáty nelze kombinovat
 • případné doobjednávky ( dobrovolné ) - min. 2 ks/ žáka - individuální foto, skupinky žáků, dvojice, trojice - rozměr 13x18cm......35,-/ks , rozměr 15x20cm......50,-/ks. Formáty nelze kombinovat.
  Digitální data - poskytnutí snímku v digitální kvalitě pomocí e-mailu - 90,- Kč/ks ( obvyklá cena od 140 Kč,- Kč ). Z tohoto snímku lze tisknout libovolný počet fotografií.

   
 • označení třídy, školy a školního roku
 • profesionální digitální zpracování fotografií na vyžádání
 • veškeré fotografie pro školu na DVD
 • učitelé a další zaměstnanci školy 2 ks fotografie ZDARMA !
 • doprava a doručení fotografií zdarma ( až 3x ) !

 

13x18cm13x18cm
 

Důležité informace :

 • Objednávající školní subjekt seznámí rodiče s faktem, že žák obdrží 2 ks stejné fotografie a že škola bude vybírat výše uvedenou částku skutečně od každého žáka. Zajistí si také od rodičů předem souhlas s výběrem požadované částky.
   
 • Po vyfotografování dětí budou veškeré snímky umístěny na patřičný webový prostor, kde si budou moci rodiče prohlédnout výsledky fotoprací a rozhodnout se, zda si pomocí speciálního formuláře doobjednají nad rámec balíčku dle jednotlivých čísel další dodatečné fotografie pro babičky a jiné příbuzné ( viz ceník výše ).
   
 • Finanční prostředky předávají rodiče vedení školního zařízení nikoliv našim fotografům.

 

 


Příprava fotografování: konzultace se zástupcem školy, výběr rekvizit a případných kostýmů, sestavení aranžmá...

Aranžmá : výběr místa a pozadí, osvětlení, rekvizity...( připraví školní subjekt ).

Fotografování: spolupráce s odborným personálem školy při focení - kázeň, probuzení úsměvu, upoutání pozornosti žáků...

Úpravy, grafika a retuše: většinou je nutno upravit každý záběr; grafika obsahuje základní editaci fotografie např. převod z formátu RAW do jpg, otočení snímku, doostření, ořez, úpravy kontrastů, barevné korekce, retuše, kolorování atd.

CD se všemi ostatními pěknými záběry - záloha: Fotografie v plném rozlišení, ze kterých je možné tisknout fotografie. Toto CD není součástí balíčků, ale můžete si ho přikoupit  - za cenu 500 Kč/ 1 třída nebo 1 školské zařízení (bez grafických úprav, pouze převedeno z RAW).

 

 

Informace : stanovené ceny fotoprací a fotografií jsou zde kalkulovány vzhledem ke skupinové zakázce .Pokud si přejete kvalitní profesionální snímky svých dětí, rodiny a přátel v plném rozlišení a v nejvyšší kvalitě včetně retuší a úprav, doporučujeme navštívit sekci Děti/mimina. Jako našim klientům Vám bude poskytnuta sleva 30% na všechny fotoslužby uvedené v ceníku.

 

 


Kontakt

FOTOŠKOLÁM.CZ

Černokostelecká 587/111
100 00 Praha 10

IČO : 02981459
DIČ : neplátce


Tel : +420 604 778 224
Tel : +420 223 007 686
Tel : +420 603 434 614


www.fotoskolam.cz