balíček "PROJEKT "

PROJEKT / 350 Kč ( jedná se o tematické focení )


Do tohoto balíčku patří tematické focení jako je vánoční focení, halloween, jarní focení apod.  Škola vybírá od každého žáka 350 Kč. Částka je konečná a není účtována práce, čas ani doprava na místo ! Vedení školy pouze garantuje minimální počet žáků, kteří se budou fotit. Minimální počet žáků je 30.

Obsah balíčku :

 • 1x fotografie třídy na modrém pozadí  NEBO 1 x stylizovaná fotografie v tematickém rámečku, rozměr 13x18 cm
 • 2x fotografie celé postavy na tematickém pozadí, rozměr 13x18 cm a 10x15 cm
 • případné doobjednávky ( dobrovolné ) - poskytnutí snímku v digitální kvalitě pomocí e-mailu - 90,- Kč/ks ( obvyklá cena od 140 Kč,- Kč ). Z tohoto snímku lze tisknout libovolný počet fotografií.
 • označení třídy, školy a školního roku (dobrovolné)
 • doprava a doručení fotografií zdarma ( až 3x ) !

 

13x18cm13x18cm 10x15cm 

ilustrační fotografie
 

Důležité informace :

 • Objednávající školní subjekt seznámí rodiče s faktem, že žák obdrží 5 ks fotografií a že škola bude vybírat výše uvedenou částku od žáků, kteří projeví zájem. Zajistí si také od rodičů předem souhlas s výběrem požadované částky.
   
 • Po vyfotografování dětí budou veškeré snímky umístěny na patřičný webový prostor, kde si budou moci rodiče prohlédnout výsledky fotoprací a rozhodnout se, zda si pomocí speciálního formuláře doobjednají nad rámec balíčku dle jednotlivých čísel další dodatečné fotografie pro babičky a jiné příbuzné ( viz ceník výše ).
   
 • Finanční prostředky za objednaný balíček předávají rodiče vedení školního zařízení nikoliv našim fotografům. Dobrovolné doobjednávky si již řešíme s rodiči sami (email, platba na účet).

 

 


Příprava fotografování: konzultace se zástupcem školy, výběr rekvizit a případných kostýmů, sestavení aranžmá...

Aranžmá : výběr místa a pozadí, osvětlení, rekvizity...( zařídíme my nebo konzultace s vedením ).

Fotografování: spolupráce s odborným personálem školy při focení - kázeň, probuzení úsměvu, upoutání pozornosti žáků...

Úpravy, grafika a retuše: většinou je nutno upravit každý záběr; grafika obsahuje základní editaci fotografie např. převod z formátu RAW do jpg, otočení snímku, doostření, ořez, úpravy kontrastů, barevné korekce, retuše, kolorování atd.

 

 

Informace : stanovené ceny fotoprací a fotografií jsou zde kalkulovány vzhledem ke skupinové zakázce .Pokud si přejete kvalitní profesionální snímky svých dětí, rodiny a přátel v plném rozlišení a v nejvyšší kvalitě včetně retuší a úprav, doporučujeme navštívit sekci Děti/rodina. Jako našim klientům Vám bude poskytnuta sleva 10% na všechny fotoslužby uvedené v ceníku.

 

 


Kontakt

FOTOŠKOLÁM.CZ

Černokostelecká 587/111
100 00 Praha 10

IČO : 02981459
DIČ : neplátce


Tel : +420 604 778 224
Tel : +420 732 678 735www.fotoskolam.cz